Karjerų žygis 2017 | DUK
Trenkturas kviečia visus nuotykių ieškotojus leistis į ypatingą vasaros "Karjerų žygį", kuris vyks kitas planetas primenančių Karpėnų, Menčių ir Alkiškių karjeruose. Žygio maršrutai driekiasi per Akmenės klinčių klodus, susiformavusius prieš 300 mln. metų ir kasybų metu virtusius unikaliu ir akimi neaprėpiamu mėnulio kanjonų kraštovaizdžiu ir šlaitais siekiančiais 40 metrų aukštį. Renginio metu taip pat galėsite iš arti pamatyti veikiantį didžiausią Baltijos šalyse, 750 tonų sveriantį, žingsniuojantį ekskavatorių, kurio strėlės ilgis net 70 metrai.
karjerų žygis, Naujosios Akmenės žygis, žygis karjerais, pėsčiųjų žygiai, žygiuoti, eiti, ėjimas, 2017
449
page,page-id-449,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,ajax_fade,page_not_loaded,,select-theme-ver-3.4,wpb-js-composer js-comp-ver-4.12.1,vc_responsive
 

DUK

REGISTRACIJA

Ar norint užsiregistruoti į žygį yra būtina turėti Paysera sąskaitą, ar galima apmokėti kitu būdu?

Užsiregistruoti į žygį galite ir neturėdami Paysera sąskaitos. Išsirinkite maršrutus, užpildykite dalyvių duomenis ir apmokėkite jums tinkamu būdu.

O jei jau turite ar atsidarysite naują Paysera sąskaitą ir apmokėsite iš jos, 5% dalyvio mokesčio bus grąžinama į Jūsų Paysera sąskaitą. Ją galite atsidaryti čia.

Kada bus atsiųstas registracijos patvirtinimas (bilietai)?

Registracijos patvirtinimas (bilietas) PDF formatu atsiunčiamas į Jūsų nurodytą mokėtojo el. paštą iškart po sėkmingos registracijos.

Jei praėjus 24 val. po registracijos vis dar negavote patvirtinimo (bilieto) ir jo neradote šlamšto skiltyje (Spam, Junkmail ar pan.), susisiekite su mumis el. paštu pagalba@trenkturas.lt.

Ką daryti jeigu negavau ar praradau registracijos patvirtinimą (bilietą)?

Parašykite mums el. paštu pagalba@trenkturas.lt.

Ką daryti, jei nepavyksta atsiskaityti už registraciją užsienio banko kortele?

Susisiekite su mumis el. paštu pagalba@trenkturas.lt ir surasime Jums tinkamą būdą.

Kodėl svarbu taisyklingai užpildyti registracijos formą?

Pagal registracijos formoje pateiktą informaciją dalyviai bus registruojami renginio dieną Naujojoje Akmenėje. Neatitinkant duomenims, prašysime pateikti asmens dokumentą.

Taip pat, nurodytu dalyvio el. paštu atsiųsime aktualią informaciją apie pasirengimą žygiui, o renginio metu iškilus būtinybei, galėsime susisiekti su dalyviu jo mob. tel. numeriu.

Iki kokio amžiaus vaikai gali dalyvauti nemokamai?

Vaikai iki 7 metų amžiaus žygyje gali dalyvauti neregistruoti, t. y. nemokamai, bet viso renginio metu jie privalo būti prižiūrimi tėvų ar globėjų. Jeigu norite, kad jūsų vaikas gautų startinį paketą, maitinimą, diplomą, medalį ir kitas paslaugas, jis irgi turi būti užregistruotas (nepriklausomai nuo amžiaus).

Ar galima gauti sąskaitą-faktūrą už įsigytus bilietus ir kaip tai padaryti?

Taip, galima. Parašykite mums el. paštu į pagalba@trenkturas.lt, nurodydami užsakymo numerį, fizinio ar juridinio asmens rekvizitus bei užsakymo sumą.

Ar keisis dalyvio mokestis?

Taip, dalyvio mokestis artėjant renginiui augs. Apie tai iš anksto skelbsime internetinėje žygio svetainėje, Facebook renginio puslapyje bei naujienlaiškiais visiems juos užsiprenimeravusiems.

Norite gauti naujienas pirmi? Rašykite mums el. paštu pagalba@trenkturas.lt arba užsiregistruokite naujienlaiškiui.

Ar registracija gali būti stabdoma renginiui artėjant?

Taip, dėl per didelio dalyvių skaičius, registracija gali būti stabdoma dar gerokai prieš žygį. Apie tai iš anksto informuosime Facebook renginio puslapyje bei naujienlaiškiais visiems juos užsiprenimeravusiems.

Norite gauti naujienas pirmi? Rašykite mums el. paštu pagalba@trenkturas.lt arba užsiregistruokite naujienlaiškiui.

Ar galima bus užsiregistruoti atvykus į žygio vietą?

Pirmiausia, renginio dieną registracijos mokestis bus gerokai didesnis. Antra, prisimenant pernai metų patirtį, registracija gali būti stabdoma dar gerokai prieš žygį, pasiekus maksimalų dalyvių skaičių.

Ar galima startinius paketus atsiimti iš anksto?

Startiniai paketai bus išduodami tik žygio dieną starto vietoje – L. Petravičiaus aikštėje, Naujojoje Akmenėje.

Ar atsiimant startinį paketą yra būtina registracijos patvirtinimą (bilietą) turėti atspausdintą ar užtenka el. versijos telefone?

Kad pakliūtumėte į renginį, spausdinto bilieto turėti nėra būtina. Svarbu, kad būtų galimybė nuskenuoti QR kodą – tam užtenka ir elektroninės bilieto versijos telefone. Tačiau rekomenduojame pasirūpinti, kad telefonas neišsikrautų.

REGISTRACIJOS KEITIMAS

Ką daryti, jeigu noriu pakeisti ar panaikinti savo registracijos duomenis?

Rašykite mums el. paštu pagalba@trenkturas.lt.

Noriu pakeisti maršrutą. Kaip tai padaryti?

Jei norite pakeisti maršrutą į trumpesnį, tai galite padaryti starto vietoje – atsiimdami startinį paketą informuokite mūsų komandą, kad norėsite žygiuoti trumpesnį atstumą nei registravotės.

Jei norite pakeisti maršrutą į ilgesnį, Jums reikės užsiregistruoti iš naujo ir sumokėti dalyvio mokestį. Ankstesnę registraciją trumpesniam maršrutui galite perleisti, parduoti ar dovanoti kitam asmeniui.

Nebegaliu (nebenoriu) dalyvauti. Ar galiu susigrąžinti dalyvio mokestį?

Sumokėto dalyvio mokesčio negrąžiname, tačiau galite parduoti, padovanoti ar kitaip perleisti savo registraciją kitam asmeniui.

Jei taip nuspręstumėte, būtinai informuokite mus el. paštu pagalba@trenkturas.lt. Laiške nurodykite turimo bilieto ar užsakymo numerį, pasirinktą maršrutą ir kokio dalyvio (vardas, pavardė, el. pašto adresas) duomenys bus keičiami. Taip pat tiksliai surašykite naujo dalyvio registracijos informaciją (vardas, pavardė, el. paštas, mob. tel. nr., miestas, gim. data, bei tikslus komandos pavadinimas, jei tokiai priklauso).

Primename, kad dalyvis, perleisdamas registraciją kitam asmeniui, įsipareigoja jį supažindinti su žygio nuostatais, o naujasis dalyvis perimdamas registraciją su jais sutinka.

Ar galiu paskelbti renginio Facebook puslapyje įrašą apie parduodamą registraciją?

Taip, skelbti galite, tačiau suraskite puslapyje tam paskirtą įrašą, po kuriuo visi dalyviai diskutuoja ar keičiasi savo registracijomis.

KOMANDINĖ ĮSKAITA

Ar registruojantis yra būtina nurodyti komandą?

Nebūtina. Žygis, visų pirma, yra individualus iššūkis, todėl kiekvienas, įveikęs pasirinktą maršrutą, gaus asmeninį diplomą ir medalį. Komandinė rungtis yra papildoma pramoga tiems, kurie nori burtis į grupes, atstovauti savo įmonę ar klubą ir varžytis, kuri komanda įveiks daugiau kilometrų.

Daugiausiai kilometrų įveikusios komandos bus apdovanotos.

Ką daryti, jei nenurodžiau savo komandos pavadinimo ar noriu pakeisti komandą?

Jei turite subūrę savo komandą, bet neįvedėte jos pavadinimo registracijos metu ar norite ją pakeisti, parašykite mums el. paštu pagalba@trenkturas.lt. Laiške nurodykite turimo bilieto ar užsakymo numerį, dalyvio vardą, pavardę ir tikslų komandos pavadinimą.

ŽYGIAVIMAS

Kaip žygio metu bus identifikuojami oficialūs dalyviai?

Dalyviai turės kontrolines pasirinkto maršruto apyrankes, kurios bus tikrinamos starte, poilsio ir pagalbos punktuose bei finiše. Tik oficialūs dalyviai gaus maitinimą, arbatą, geriamąjį vandenį, pasirinkto maršruto diplomus, medalius, sėkmingai finišavę, ir kitas paslaugas.

Ar bus matuojamas žygio maršrutų įveikimo laikas?

Laikas, per kurį įveiksite savo pasirinktą maršrutą, fiksuojamas nebus. Renginio tikslas nėra žygiuoti kuo greičiau, tačiau mėgautis ėjimu, jūra ir gera kompanija.

Jei siekiate savo asmeninio rekordo ar norite palyginti rezultatus su draugais, rekomenduojame trasoje užtruktą laiką fiksuoti kiekvienam savarankiškai.

Ar yra numatytas laikas, per kurį turiu suspėti įveikti pasirinktą maršrutą?

Tikslių laiko ribų nėra, tačiau kiekvienas dalyvis turi pats įsivertinti, kokiu metu reikėtų startuoti ir kokiu tempu eiti, kad spėtų į visus poilsio ir pagalbos punktus jų darbo metu ir laiku finišuotų.

Starto ir finišo laikus kiekvienam maršrutui galite rasti čia, o punktų darbo laikai bus nurodyti dalyvio pase, kurį gausite kartu su startiniu paketu renginio dieną Naujojoje Akmenėje.

Mes esame įvertinę greičiausiai ir lėčiausiai einančių žygeivių tempus, kad net jei išeisite paskutinis, galite būti ramus, jog visur spėsite.

Ar bus galimybė kur nors palikti asmeninius daiktus, kol žygiuosime?

Taip, daiktus saugojimui galėsite palikti starte-finiše L. Petravičiaus aikštėje, Naujojoje Akmenėje, prieš pradedant žygį ir atsiimti tik baigus.

Ar žygio metu bus maisto bei užkandžių ir vegetarams ar veganams?

Taip, vegetariško maisto ir užkandžių bus. Veganišo maisto užtikrinti negalime, todėl siūlome pasirūpinti patiems.

Ar žygyje galima bėgti?

Žygio nuostatai bėgti draudžia.

Be to, tai nebūtų tikslinga, nes maršrutų įveikimo laikas nėra matuojamas ir greičiausi žygeiviai nebus papildomai apdovanojami. Nors užtikrinti, kad bėgančių nebūtų, yra sudėtinga, tačiau poilsio ir pagalbos punktų darbo laikas yra pritaikytas einantiems, todėl per daug skubantiems gali tekti juose palaukti.

Ar nebaigęs trasos dalyvis bus parvežamas į starto vietą?

Taip. Dalyviai, būdami bet kuriame savo maršruto poilsio ir pagalbos punkte ir nutarę nutraukti ėjimą, turi apie savo sprendimą informuoti mūsų komandą. Laukiantysis bus užregistruotas sistemoje ir parvežtas į starto vietą, kitu numatytu dalyvių pervežimo reisu.

Kokiu atveju gausiu diplomą ir medalį?

Diplomą gaus kiekvienas registruotas dalyvis, nepriklausomai nuo to, kiek kilometrų nuėjo.

Diplomas įteikiamas su Jūsų vardu ir pavarde bei įveiktų kilometrų skaičiumi tame poilsio ir pagalbos punkte, kuriame nutraukiate ėjimą, arba finiše, sėkmingai įveikus pasirinktą maršrutą.

Medalis įteikiamas tik tiems dalyviams, kurie nuėjo visą atstumą ir sėkmingai finišavo. Tačiau jei dalyvis buvo pasirinkęs vieną maršrutą, o įveikė kitą, jam medalis finiše įteiktas nebus.

Ar galima dalyvauti stumiant vaiką vežimėlyje?

Tikrai nepatariame dalyvauti su vežimėliu, nes šio žygio net trumpiausia trasa driekiasi per nelygius reljefus ir klampius miško takus.

KEMPINGAS

Noriu užsisakyri vietą kempinge. Kaip tai padaryti?

Kempingui turite pirkti atskirą bilietą. Jeigu kempinge gyvensite ne vieni, galite iš karto pirkti bilietą visai kompanijai – tiesiog nurodykite atitinkamą bilietų skaičių pagal tai, kiek žmonių nakvos ir kiek palapinių jūsų kompanija turės. Bilietus galite įsigyti čia.

Kaip mokamas kempingo mokestis?

Kempinge mokamas 4 EUR mokestis už žmogų bei 5 EUR mokestis už palapinės vietą – nesvarbu kokio dydžio palapinė. Pavyzdžiui: trys žygeiviai apsistoja vienai nakčiai vienoje palapinėje. Tai reiškia, kad kiekvienas iš jų susimoka po 4 EUR už save bei bendrai susimoka 5 EUR už palapinę.

Todėl, rekomenduojame kooperuotis didesnėmis grupelėmis – bus taupiau ir smagiau.

Kokios paslaugos bus suteiktos kempinge?

Kempingo teritorija bus aptverta ir saugoma ištisą parą. Čia bus įrengti tualetai, praustuvės, dušai , bus prieiga prie elektros bei Wi-fi, virtuvėlėje turėsite galimybę naudotis virduliais ir kaitlentėmis.

Ar galima kempinge apsistoti su šunimis?

Taip galima, tačiau privalote užtikrinti, kad būtų laikomasi visų šunų priežiūros ir laikymo reikalavimų:

  • Jūsų šuo kempingo teritorijoje turi būti pririštas, negali būti paleistas ir lakstyti palapinių miestelyje. Jeigu jūsų šuo petenka į kovinių ir pavojingų veislių sąrašą, jis turi būti ir su antsnukiu;
  • Negalite vedžioti šuns kempingo teritorijoje, bet tai galite laisvai daryti už jo ribų;
  • Pasirūpinkite, kad jūsų šuns išmatos būtų surinktos;
  • Turite užtikrinti, kad dėl jūsų augintinio kiti gyventojai nejaus diskomforto. Prieš veždamiesi šunį kartu, turite įvertinti jo elgesį su kitais žmonėmis ir gyvūnais. Jei šuo yra triukšmingas ar agresyvus, apsvarstykite ar tikrai galėsite įvykdyti šią sąlygą.